coin

BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin) Nedir? BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin) Fiyat Analizi. BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin)Teknik Analiz.

BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin) Nedir? BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin) Fiyat Analizi. BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin)Teknik Analiz.

Bu başlıkta BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin) nedir, tanımını yapıp, BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin) fiyat analizi yapacağız.BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin) henüz borsada  işlem görmediğinden teknik analizi yapılmamıştır.

Tanımı:

BlockchainSpace, 2.600’den fazla Loncaya ve 675.000’den fazla oyuncuya hizmet veren Açık Metaverse’de Oynayarak Kazanılan Loncalar (Play-To-Earn Guilds)  için lider veri ve altyapı sağlayıcısıdır. BlockchainSpace, endüstri liderleri Animoca Brands, Spartan Group, Yield Guild Games (YGG), Crypto.com, Alameda Research (FTX), Morningstar Ventures, Coingecko, CMS, Arca, Mechanism Capital, Kingsway Capital, Infinity Ventures Crypto (IVC) ve Sfermion’un yanı sıra NFT Games’in öncüleri – Axie Infinity kurucu ortakları Aleksander Larsen ve Jeff (Jihoz) Zirlin,  The Sandbox’ın Kurucu Ortağı Selasetin Borget, tarafından desteklenmektedir.     BlockchainSpace, Loncalara şunları yaparak başlama ve ölçeklendirme olanağı sağlar:

  1. Akademiler Kurmak
  2. Araçlar Oluşturma (ERP) ve Otomasyon
  3. Finansal Hizmetlere Köprüler Kurmak

$GUILD, GameFi aracılığıyla Oyuncuları, Loncaları, Oyun Başlıklarını ve Yatırımcıları güçlendiren BlockchainSpace’in yerel ekosistem simgesidir. $GUILD token, değeri tüm paydaşlara ödüllendiren ve dağıtan bir işlem ve yönetim katmanı olarak kullanılacaktır. $GUILD ayrıca, Lonca of the Open Metaverse’e hizmet veren Lunacian Scholarship League aracılığıyla başarılı turnuva operasyonları geçmişine sahip Web3’e özgü bir e-spor ekosistemi olan MetaSports’a da entegre edilmiştir. BlockchainSpace’in akademiler portföyü (Axie Academy, Sandbox Academy), Veri Akışları, Insights Raporları, Gösterge Tabloları ve Topluluk Yönetim Araçları, BlockchainSpace’i dünya çapında sonraki 20.000 Loncayı ölçeklendirmeye hazır olan Açık Metaverse’in “Lonca Veri Oracle’ı” olarak konumlandırdı.

İnternet adresi: https://blockchainspace.asia

                                      https://blockchain-space.medium.com/

Piyasa Bilgileri: (10 Aralık 2021 itibari ile)

BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin) Maksimum arz miktarı   1.000.000.000 adettir. henüz Coin Borsalarında listelenmemiştir. Uniswap üzerinden alınıp satılabilmektedir.

8-11 Aralık 2021 tarihleri arasında dağıtımda olup https://copperlaunch.com/auctions/0x4ddf308520864ecfc759c49e72acfc96c023ed90 adresinden ne kadarının satıldığını ve fiyat bilgilerini takip edebilirsiniz. Başlangıç fiyatı 1.1083 $ olarak belirlenmiştir.

Fiyat Analizi: 

BlockchainSpace ($GUILD)  Token  (Coin) henüz borsada  işlem görmediğinden teknik analizi yapılmamıştır.

 

Yatırım Tavsiyesi  Değildir.

 

 

 

Bir Cevap Yazın