coin

DogeDash Coin (Token)  Nedir? DogeDash Coin (Token)  Fiyat Analiz. DogeDash Coin (Token)  Teknik Analiz.

DogeDash Coin (Token)  Nedir? DogeDash Coin (Token)  Fiyat Analiz. DogeDash Coin (Token)  Teknik Analiz.

Bu başlık altında DogeDash Coin (Token)  nedir sorunu yanıtlayıp,  DogeDash Coin (Token)  Fiyat Analizi ve DogeDash Coin (Token)  Teknik Analizi yapacağız.

Tanımı:

Oyunlaştırılmış kripto projeleri olan Axie Infinity, Crypto Blades ve Mist’in 2021 yazında büyük kazançlar elde etmesi üzerine, Doge Dash ekibi bu karmaşık oyunlar yerine SüperMario gibi basit bir oyun tasarlamış, oyunda dağıtılacak ödül ve oyuna katılmak için Doge Dash tokenlar oluşturulmuştur. Oyuna girmek  için 100 Doge Dash ödenmesi gerekmekte olup, oyuncular 10 seviyeden oluşan oyun boyunca 10.000 Doge Dash coin (token- jeton) kazanma imkanına sahipler.

İnternet adresi: https://dogedash.com/

 

Piyasa Bilgileri: (11 Aralık 2021 itibari ile)

DogeDash Token’in   bugünkü fiyatı (anlık) 0.0015 USD seviyelerindedir, Anlık CoinMarketCap sıralamasında  525. sıradadır. Dolaşımdaki arz  miktarı 54.000.000.000 adedin üzerindedir. Dolaşımdaki arz değeri 72 Milyon USD’nin üzerindedir.  Toplam Arz miktarı 100.000.000.000 adettir. Güncel verileri aşağıdaki adresten alabilirsiniz.

https://coinmarketcap.com/currencies/doge-dash/

 

Fiyat Analizi: 

DogeDash Token oldukça yeni bir projedir. Yol haritasına göre 2021 Eylül ayında website, tanıtım ve pazarlama işlemleri başlatılmış, 2021 Ekim ayında DogeDash Coin oluşturulması,  PanCake Swap ve CMC’de listelenmesi yapılmış, Kasım ayında Gate io’da listelenmiş, Aralık ayı içerisinde de oyunun bilgisayar ve mobil telefonlarda oynanmasına başlanılacak, ayrıca Bitmart CEX’de de listelenecek. Gate io’da listelenmeden önce PanCake Swap’da 0.000023 USD  seviyelerinden işlem görmeye başlamış Gate io’da işlem görmeye başladığı ilk gün 17 Kasım 2021 tarihinde 0.00269 USD seviyesini görmüştür. Düzeltme hareketi ile 0.0092 USD’ye kadar gerilemiştir.  Yeni bir coin olması nedeni ile sert hareketlere açık olan bu coinde Teknik Analizin  işlemeyeceği görüşüyle herhangi bir destek veya direnç seviyesi verilmesini uygun görmüyoruz.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

 

Bir Cevap Yazın