coin

Solberry Token  Nedir?

Solberry Token  Nedir? 

Tanımı:

SOLBERRY, Solana ve SERUM DEX’in çatalı üzerine kurulmuş bir DEX projesidir. (DEX-Yani merkezi olmayan kripto para borsasının açıklamasını  “https://www.coinkolik.com/merkezi-olmayan-kripto-para-borsasi-yani-dex-nedir/” adresinden öğrenebilirsiniz).  Amacı Solana Blok Zinciri Topluluğu üyeleri için  süper hızlı Dex oluşturmaktır. Grafiksel Kullanıcı Arayüzünü basit ve hızlı hale getirmek için proje üzerinde çalışmalar devam ediyor. Takas ve kaldıraç ticaretini de DEX’lerinde  uygulamayı amaçlıyor. SolBerry projesi ayrıca Solberry sahibine airdrop (Sanal para dünyasında bahis geçen airdrop, bir blockchain projesinin, blockchain topluluğunun aktif durumdaki üyelerinin cüzdanlarına ücretsiz olarak para ya da coin dağıttığı bir prosedürü tanımlamaktadır. Airdrop’lar çoğunlukla şirketin web sitesinde ve kripto para birimi forumlarında tanıtılmaktadır.)   yapacağı NFT Token üzerinde de çalışıyor. Gelecekte Solberry, Solana Projeleri için fiyat takip araçları üzerinde çalışacak.

İnternet adresi: https://solberry.tech/

Piyasa Bilgileri: (6 Aralık 2021 itibari ile)

SOLBERRY ’in  bugünkü fiyatı 0.00293 USD, Anlık CoinMarketCap sıralamasında  6259. sıradadır. Piyasa değeri 63.853,20  USD. Maksimum arz miktarı   90.000.000 Solberry’dir.. bunun %25’i  piyasaya sürülmüştür. Yani  dolaşımdaki  arz  miktarı 22.500.000 Solberry’dir.  Solberry henüz Coin Borsalarında listelenmemiştir. Raydium üzerinden alınıp satılabilmektedir. (Raydium, serum merkezi olmayan borsa (dex) için solana blok zinciri üzerine kurulmuş otomatik bir piyasa yapıcısı (amm) ve likidite sağlayıcısıdır. para birimi ray’dir. Solana altyapısı içinde kurulmuş bir defi borsasıdır.)

Solberry token dağılımı aşağıdaki gibidir.

CURRENT SUPPLY – 25 %                   (Piyasaya Arz Edilen)

TEAM (1 YEAR RESERVE) – 10%       (Ekipte 1 Yıl Elinde Tutmak Şartlı Bulundurulan)

MARKETING – 10%

LIQUIDITY – 15%

STAKING REWARD   – 40%

Güncel verileri aşağıdaki adresten alabilirsiniz.

https://coinmarketcap.com/tr/currencies/solberry/

Fiyat Analizi: 

SOLBERRY, Raydium üzerinde 9 Mart 2021 tarihinde 0.03 USD maksimum  değerini gördükten sonra düşmeye başlamış ve halen düşüş devam etmektedir. Bugün gördüğü seviyeler en düşük fiyatları olup düşüş trendi kırılmadan yapılacak alımları riskli görülmektediz.

Yatırım Tavsiyesi  Değildir.

Diğer DEX Projesi olan 1 İnch Network Token için yazılmış yazımızı aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

1 inch Network  (1INCH) Token  Nedir? 1 inch Network  (1INCH) Token  Fiyat Analiz. 1 inch Network  (1INCH) Token  Teknik Analiz.

 

Bir Cevap Yazın