coin

Swarm (BZZ) Token (coin)  Nedir? Swarm (BZZ) Token (coin)   Fiyat Analiz.  Swarm (BZZ) Token (coin)    Teknik Analizi. Swarm (BZZ) Token (coin)    Yorum

Swarm (BZZ) Token (coin)  Nedir? Swarm (BZZ) Token (coin)  Fiyat Analiz.  Swarm (BZZ) Token (coin)  Teknik Analizi. Swarm (BZZ) Token (coin)  Yorum

Swarm (BZZ) Token (coin) Nedir? Swarm (BZZ) ne işe yarar?

Swarm, merkezi olmayan bir depolama ve iletişim hizmeti oluşturan eşler arası ağ bağlantılı düğümler sistemidir. Ethereum blok zincirindeki akıllı sözleşmeler yoluyla uygulanan yerleşik bir teşvik sistemi sayesinde sistem ekonomik olarak kendi kendini idame ettirir.

Yedeklilik, sistemi bağlantı sorunlarına, düğüm karmaşasına veya hedeflenen ddos ​​saldırılarına karşı dirençli hale getirir ve kesintisiz hizmet  süresi sağlar. Kullanıcılar, adil veri ilkelerine uygun olarak kişisel verilerinin egemen sahipleri olarak kalırlar.

Erişim, barındırma ve yürütme maliyetlerinin kullanıcılara kaydırılması, gerçekten çevik ve uyarlanabilir uygulama geliştirmenin önündeki son engeli de kaldırır.

Swarm’ın misyonu, merkezi olmayan internet için ölçeklenebilir temel katman altyapısı sağlayarak kendi kendine egemen küresel bir topluma ve izinsiz açık pazarlara doğru geleceği şekillendirmektir.

Swarm’ın vizyonu, bir işletim sistemi olarak hizmet verebilecek dünya bilgisayarını gerçekleştirmek için eşler arası depolama ve iletişim ile blok zincirini genişletmek ve merkezi olmayan uygulamalar için dağıtım ortamı sağlamaktır.

Swarm, hizmet sürekliliği ve ağ kesintilerine karşı dayanıklılık sağlar.

Swarm, izinsiz yayınlar için bir platform olarak  bilgi özgürlüğünü teşvik eder.

Swarm, anonim gezinme, reddedilebilir depolama, izlenemez mesajlaşma ve hiçbir sızıntı içermeyen dosya temsil biçimleri gibi olağanüstü gizlilik özellikleri ile  web üzerinde artan güvenlik talebine yanıt verir.

Swarm’daki yayıncılar, yazma hakkını satın almak için BZZ token  harcamamak  zorundadır.

internet adresi: https://www.ethswarm.org/

Piyasa Bilgileri: (21 Aralık 2021 itibari ile)

Swarm (BZZ) Token (coin)’nin  bugünkü fiyatı 1.93 USD, Anlık CoinMarketCap sıralamasında  446. sıradadır. Toplam 66,209,063 adet BZZ token mevcut olup değeri 127 Milyon Dolar’ın üzerindedir. Piyasada 50.170.670 BZZ token dolaşımdadır ve dolaşımdaki BZZ token değeri anlık 94,622,130  USD olup değişen fiyatlara göre güncel verilere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://coinmarketcap.com/tr/currencies/ethereum-swarm/

Fiyat Analizi-Fiyat Yorum- Teknik Analiz

Swarm (BZZ),   Gate İ.O’da  listelendiği ilk gün olan 22.06.2021 tarihinde 20.00  USD üzerini   görmüşse de ilk gün yapılan işlemlerde anormal fiyatlar görülebildiğinden dikkate alınmaması gerekir. Listelendiği günden beri düşüş trendinde olan BZZ 04.12.2021 tarihinde aşağı yönlü iğne atarak 1.134 USD’yi görmüştür. Şu anki 1.93 USD fiyatı 21 günlük hareketli ortalamasının  biraz üzeri olup, coin piyasasında yaşanabilecek yukarı yönlü  bir düzeltme hareketinde çok kazandırma potansiyeline sahip görünüyor.

Yatırım Tavsiyesi  Değildir.

 

 

Bir Cevap Yazın