Genel

Twitter’da En Çok Takipçisi Olan Türkler 2024.

Twitter’da En Çok Takipçisi Olan Türkler 2024.

2024 yılında takipçi sayısına göre ilk 50’ye giren Türk twitter hesaplarını aşağıdaki listede  sizlerle paylaştık. Türkiye’de gündemi belirleme konusunda en etkili sosyal mecra olan Twitter’da en çok takipçisi olan Türk twitter hesabı, geçen yıllarda da olduğu gibi “Recep Tayip Erdoğan”. Listede 2023 Ocak ayının ilk haftasına göre haftalık takipçi artış sayısı ve artış oranını da görebilirsiniz. 2.  sırada 16 milyona yakın takipçi sayısı ile ünlü komedyen Cem Yılmaz yer alıyor.

Kaynak: https://www.boomsocial.com/twitter/UlkeSektor/turkey/tumu

Twitter’da En Çok Takipçisi Olan Türkler 2024 İlk 50 Listesi

S.No
Twitter Hesabı
Takipçi
T.Ettiği
HA
HA (%)
EO (%) 
1Recep Tayyip Erdoğan19639653104233250,00120,0018
2Cem Yılmaz1597371126422230,00010,0013
3Galatasaray SK1225038390247300,0020,0016
4Fenerbahçe SK997947985253690,00250,0019
5T.C. Cumhurbaşkanlığı9245171992220,0010,0013
6Kemal Kılıçdaroğlu89174533146630,00160,0046
7fatih portakal8818668373400,00080,0004
8Abdullah Gül82951623-611-0,00010,0001
9Dr. Fahrettin Koca81909302943460,00050,0007
10NTV78393562726290,00030
11Ekrem İmamoğlu7707441641145290,00190,0033
12cüneyt özdemir73232451375-2535-0,00030
13atademirer699818118010950,00020,0001
14okan bayulgen696786054495850,00010,0001
15Demet Akalin677935842418400,0002
16Mansur Yavaş6635359414119510,00180,0016
17Süleyman Soylu645865865994820,00150,0024
18Haluk Levent6277237920109390,00170,0008
19NTV Spor62690921413330,00020
20zaytung6145047215530,00030,0004
21Muharrem İNCE6084920148073890,00120,0013
22Acun Ilıcalı60443371515640,00030,0003
23Ahmet Davutoğlu59770834313370,00020,0004
24ahmet hakan567740415462-635-0,00010
25Meral Akşener55765271239119840,00220,0018
26Devlet Bahçeli5552799043860,00080
27Sıla Gençoğlu5547668197-600-0,00010,0003
28Can Dündar545471532969100,00020,0001
29Levent Üzümcü544903912845230,00010,0003
30CNN TÜRK5399139734540,00060
31Beşiktaş JK52238924871830,00140,0036
32Fantasy Premier League486416823293810,00610,0005
33Yıldız Tilbe4816430057650,00120,0003
34Habertürk47312796728460,00060
35Uğur Dündar4667172217047490,0010,0007
36Özgür Demirtaş46275381035115640,00250,0018
37Tarkan43950524714060,00030
38İbrahim Melih Gökçek436041018297115830,00040,0006
39Yılmaz Erdoğan4353499464230,00010
40Hürriyet.com.tr4324873394360,00010
41Gülben Ergen429143211853080,00010,0005
42The Metropolitan Museum of Art42901291325-18600,0001
43BBC News Türkçe42900564813740,00030
44Ismail Kucukkaya418472970945190,00110,0002
45TRT HABER4127865654220,00130,0001
46Her gün 1 Yeni Bilgi410220740631080,00080,0006
47Hulya Avsar407039941-208-0,00010
48Baho3954380973-596-0,00020
49Ahmet Kural3940063139-765-0,00020,0003
50İlber Ortaylı3930666545800,00120,002

 

Türkiye’de Ne Kadar Facebook Kullanıcısı Var 2022?

Youtube’da En Çok Abonesi Olan Türk Fenomenler 2023.

Bir Cevap Yazın