coin

Vibranium (VBN) Token (coin)  Nedir? Vibranium (VBN)   Token (coin)  Fiyat Analiz. 

Vibranium (VBN) Token (coin)  Nedir? Vibranium (VBN)   Token (coin)  Fiyat Analiz. 

Bu başlık altında, Vibranium (VBN) Token (coin)  Nedir sorusuna cevap verip  Vibranium (VBN)   Token (coin)  Fiyat Analizi yapacağız.

Tanımı:

Vibranium,  sosyal ağ ve stratejiyi entegre eden büyük ölçekli, çok oyunculu çevrimiçi simülasyon oyunu (MMOSLG – Massively Multiplayer Online Simulated Life Game) olan bir metaverse blok zinciri oyunudur (Blockchain tabanlı play-to-earn (P2E)  –oyna kazan) oyunu). Binance Akıllı Zinciri temel alır. Oyuncuların kendi üslerini inşa etmeleri, yeni medeniyetler yaratmaları, geleceği inşa etmek için teknoloji geliştirmeleri ve yeni galakside kendi kaderlerinde ustalaşmaları gerekiyor! Bu, son derece özgür ve gerçek bir metaverse oluşturmak için milyonlarca oyuncuyla birlikte çalışmayı amaçlayan blok zinciri teknolojisini geleneksel oyunlara entegre eden bir oyundur. Oyuncular kendi benzersiz NFT’lerini basabilir ve arazi satın alabilecekleri, daha fazla kaynak toplamak için parçacık dedektörleri oluşturabilecekleri ve gelişmiş ekipman ve hatta yıldızlararası savaş gemileri oluşturmak için yüksek teknolojili tesisler inşa edebilecekleri seçilmiş bir gezegene yatırım yapabilirler. Oyuncular ayrıca diğer oyuncularla etkileşim kurmak için federasyonlar veya imparatorluklar oluşturabilir. Birbirleriyle işbirliği yapmak veya savaşmak oyuncuların kendilerine bağlıdır.

İnternet adresi: https://www.vibraniumslg.io/token

Piyasa Bilgileri: (7 Aralık 2021 itibari ile)

Vibranium (VBN)  ’in  bugünkü fiyatı 40.12 USD, Anlık CoinMarketCap sıralamasında  3044. sıradadır. Piyasa değeri 63.853,20  USD. Maksimum arz miktarı   9.000.000 adettir.  Toplam Arz Değeri 359,728,119 USD’dir. Dolaşımdaki miktar bilgisi mevcut değildir. Vibranium (VBN)   henüz Coin Borsalarında listelenmemiştir. PancakeSwap (V2) üzerinden alınıp satılabilmektedir. (PancakeSwap, Binance Smart Chain’de BEP20 tokenlerini değiştirmek için merkezi olmayan bir borsadır. PancakeSwap, kullanıcıların bir likidite havuzuna karşı ticaret yaptığı otomatik bir piyasa yapıcı (AMM) modeli kullanır. Bu tür havuzlar, kullanıcıların fonlarıyla doldurulur. Onları havuza yatırırlar ve karşılığında likidite sağlayıcı (veya LP) jetonları alırlar. Bu jetonları paylarını ve ayrıca işlem ücretlerinin bir kısmını geri almak için kullanabilirler.

Güncel verileri aşağıdaki adresten alabilirsiniz.

https://coinmarketcap.com/tr/currencies/vibranium-token/

Fiyat Analizi: 

Vibranium (VBN), PancakeSwap üzerinde 6 Aralık 2021 tarihinde 49.5 USD maksimum  değerini gördükten sonra düşmeye başlamış ve halen düşüş devam etmektedir.

 

Yatırım Tavsiyesi  Değildir.

 

Bir Cevap Yazın